Álláslehetőség

    Delta Sec Vagyonvédelmi Kft Csapatába munkatársat keresünk
    biztonságtechnikai szerelő munkakörbe.

    Főbb feladatok, munkák:
    biztonságtecnikai szerelő

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • alapvető villamos ismeretek,
    • jó kommunikációs készség,
    • szerszám ismeret,
    • B jogosítvány

    Előny:

    • érettségi bizonyítvány ,
    • szakirányú végzettség és tapasztalat ,
    • informatikai alapismeret

    Amit kínálunk:

    • stabil munkahely és közösség ,
    • teljes infrastuktúra a munka végzéshez ,
    • versenyképes bér

    Munkavégzés helye:

    Jánoshalmi telephely és ennek 50km-es körzete cégautóval.

    Ha úgy érzi, hogy ez az ÖN lehetősége, kérem a lenti űrlap kitöltésével pályázza meg az állást!

    Kapcsolat

    Delta-sec Vagyonvédelmi Kft.

    • Cím: 6440, Jánoshalma Kisszállási út 13.
    • E-mail: info@deltasec.hu

    • Telefon: 77/401-067

    Hírlevél